Biuromagdalena.pl

Chcemy dla Ciebie pracować

Get Adobe Flash player

Dlaczego warto powierzyć prowadzenie księgowości do Biura Rachunkowego Magdalena w Płocku ?

 

Obniżasz KOSZTY 

Ograniczenie kosztów to przedsiębiorcza cecha każdego zarządzającego. Dlatego czas zrezygnować z utrzymywania rozbudowanych zasobów księgowych w firmie. Eksploatacja zasobów informatycznych w tym sprzętu komputerowego i oprogramowania w znacznym stopniu wpływa na koszty utrzymania księgowości. Suma kosztów personalnych również znacząco odzwierciedla wydatki firmy. My specjalizujemy się w określonej branży zatem działamy optymalnie tak by Twoje zlecenie księgowości przynosiło skuteczny efekt dla Ciebie. Możesz poczytać więcej upewnij się "Swoja księgowa czy biuro".  

 Obniżasz swoją ODPOWIEDZIALNOŚĆ 

Czy zdarzyło Ci się spóźnić ze złożeniem deklaracji. A może niewłaściwe decyzje podatkowe wpłynęły na niestabilność budżetu firmy? Takie i inne pytania warto rozważyć przy podjęciu ostatecznych decyzji o losie własnej księgowości. Dla Twojego bezpieczeństwa ubezpieczamy odpowiedzialność oraz chronimy Twoje zasoby księgowe z użyciem zaawansowanych rozwiązań teletechniczny i fizycznych. 

Optymalizujesz DECYZJE 

Nasze doświadczanie w wielu branżach w Europie pozwala na podejmowanie optymalnych rozwiązań pod względem ekonomicznym. W ofercie dla wszystkich naszych klientów posiadamy konsultacje i doradztwo. 

 

Gwarantujesz POUFNOŚĆ INFORMACJI 

Wrażliwość i waga danych księgowych wymusza zachowanie pełnej poufności przetwarzanych danych naszych klientów. Nasze biuro posiada właściwie przeszkolony personel. Jako jedno z niewielu biur rachunkowych w Polsce w tym celu posiadamy własne zasoby informatyczne gwarantując ograniczenie dostępu firm trzecich do powierzonych zasobów. Dla utrzymania właściwej jakości ochrony aktywnie modernizujemy zasoby informatyczne, techniczne i fizyczne. W chwili obecnej planowy interwał modernizacyjny w firmie wynosi nie więcej niż 2 lata. 

 

Nie zastanawiaj się koniecznie skontaktuj się z nami: 

Już teraz dostępna jest bezpłatna wizyta konsultacyjna lub kontakt email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. również  telefonicznie +48 606 232 623 wspólnie skalkulujemy koszty utrzymania Twojej księgowości.